O nás

O nás

Aiden Neville- spoluzakladatel a realizátor projektu

Dobrý den, jmenuji se Aiden Neville a jsem rodilý mluvčí z Velké Británie. Díky svým zkušenostem s výukou angličtiny z prostředí státních i soukromých škol v ČR jsem získal přehled o českém vzdělávacím systému.  Mé české dobrodružství začalo již před deseti lety.  Přijel jsem do ČR poté, co jsem v Londýně absolvoval kurz výuky anglického jazyka pro cizince (TEFL).  Rád se vzdělávám a v průběhu své kariéry jsem získal certifikáty také z oblasti zdraví a fitness. Mám více jak šest let zkušeností s výukou indoorové i outdoorové tělesné výchovy pro děti. Získal jsem také akreditaci pod záštitou American Montessori Society (AMS) pro výuku alternativního druhu pedagogiky Montesorri. Jsem přesvědčen, že anglický jazyk se dá vyučovat zábavnou a interaktivní formou.

V BBL věříme ve výuku prostřednictvím zážitkového učení. Cílem naší metody je propojit zájem dítěte s výukou cizího jazyka za použití atraktivních materiálů a zkušeností získaných mimo prostředí učebny.

 

Naše mise

“Bridge Between Languages usiluje o poskytování služeb v oblasti jazykového vzdělávání pro všechny věkové kategorie, pro jednotlivce i skupiny studentů. Našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní jazykové vzdělávání, díky němuž mohou v budoucnosti najít širší pracovní uplatnění. Témata se věnují britské kultuře a tradicím, které jsou detailně zpracovány v našem unikátním studijním programu. Pozornost zaměřujeme mimo jiné také na naplňování některých statutárních požadavků celonárodního britského vzdělávacího programu. ”

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat